top of page

Rekonstrukce umakartového bytového jádra na zděné.

Aktualizováno: 24. 5. 2021

Dokončili jsme rekonstrukci!

Původní umakartová koupelna byla přestavěna na novou – zvětšil se rozměr a tudíž i využitelný prostor. Nově je koupelna společná s WC, což se v bytových domech hodí s ohledem na prostor, kdy je znát opravdu každý centimetr.


I z tohoto důvodu je velmi vhodná konzultace a plánování s odborníky, aby vše pasovalo, jak má.


Na půdorysu si můžete všimnout i nově vzniklé příčky, díky které se utvořila další praktická místnost.


Z průchozího obývacího pokoje tak elegantně a nenáročně vznikla například úklidová komora, šatna, nebo cokoliv dalšího, co Vás napadne.
V celém bytě byla nově srovnána podlaha a položen lepený vinyl Moduleo v krásném dekoru Country Oak.

Zákazník se rozhodl ladit byt do šedé a bílé barvy, také dekor dřeva.K tomuto projektu byl zhotoven 3D grafický návrh, k vidění v textu.


Koupelna je tak v šedém dekoru, obklad Rako Garda, který je i cenově velmi příznivý.


Světlé stěny opticky zvětší prostor malé „bytovkové“ koupelny a tmavá podlaha to zajímavě vyzdvihne.Celá série obkladů a inspirace k vidění zde:


Příklad vybavení koupelny (sanitární keramika): sprchové dveře Hüppe Next, sprchová vanička Aria z litého mramoru, závěsný WC s modulem Geberit.


Tip: Na čem se nevyplácí šetřit, jsou prvky, které jsou zazděné nebo jinak pevně zabudované ve zdi nebo v podlaze. Galerka i umyvadlo se dají vcelku snadno obměnit, ale vana? Vyžaduje to velký zásah do koupelny.

V neposlední řadě proběhla montáž kuchyňské linky, která byla umístěna na zcela odlišné místo oproti původnímu stavu.


Je možné si při plánování rozmisťovat prvky, jak se mi líbí? Bude to následně i proveditelné?Na to vše Vám dáme odpověď třeba v našem balíčku č.1 anebo rovnou zařídíme za Vás – balíček č.5.
A nyní už finální výsledek rekonstrukce…


73 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page